Kontakt

Fastighetsägarna använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att du fortsätter att använda våra tjänster förutsätter vi att du godkänner detta. Läs mer om cookies

Ok

 

Eskilstuna

Kungsgatan 6-8, 3 tr,
632 20 Eskilstuna
Telefon: 016-17 22 50
Fax: 016-13 12 28
E-post: info.mittnord@fastighetsagarna.se

Karta till kontoret 

 

Andreas Sjöberg
Vice VD/Affärschef

Telefon: 016-17 22 51, 070-654 03 22
andreas.sjoberg@fastighetsagarna.se

Matilde Yvander
Fastighetsjurist/Fastighetskonsult 

016-17 22 62, 0706-12 18 57
matilde.yvander@fastighetsagarna.se

 
 

Karolina Veabråten
AC & MOC-assistent

Telefon: 016-17 22 63
karolina.veabraten@fastighetsagarna.se

 

Sari Hedlund
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 016-17 22 59
sari.hedlund@fastighetsagarna.se

 

Gun Björk
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 016-17 22 56
gun.bjork@fastighetsagarna.se 

 

Lena Petrén
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 016-17 22 61
lena.petren@fastighetsagarna.se

Ann-Sofi Zetterberg
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 016-17 22 58 
annsofi.zetterberg@fastighetsagarna.se 

Maria Öhrvall
Platsansvarig/fastighetskonsult

Telefon: 016-17 22 66, 070-090 39 84
maria.ohrvall@fastighetsagarna.se

Anna Györi
Förhandlingsassistent

Telefon: 016-17 22 52
anna.györi@fastighetsagarna.se

 


 

Falun

Falugatan 2
791 71 Falun 
Telefon:
 023-280 65
Fax: 023-636 31
Epost:
 info.mittnord@fastighetsagarna.se
Karta till kontoret

 

Annelie Nisser
Fastighetskonsult/Platsansvarig 

Telefon: 023-280 36, 070-316 02 79
annelie.nisser@fastighetsagarna.se

 


 

Gävle

Norra Slottsgatan 6, 5 tr 
803 20 Gävle
Telefon: 026-54 66 30
Fax: 026-60 21 20
Karta till kontoret

 

 

Linda Holmgren 
Fastighetsjurist/Platsansvarig 

Telefon: 026-421 20 21, 076-209 67 92
linda.holmgren@fastighetsagarna.se

Carina Öberg
Hyresredovisning 

Telefon: 026-54 66 32
carina.oberg@fastighetsagarna.se

Marie Hallberg
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 026-54 66 33 
marie.hallberg@fastighetsagarna.se

   

Åsa Johansen 
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 026-51 60 36
asa.johansen@fastighetsagarna.se

   

Philip Kihlström
Fastighetskonsult

Telefon: 026-54 66 35, 070-565 66 65
philip.kihlstrom@fastighetsagarna.se

Johanna Moberg
Chefsjurist

Telefon: 026-54 66 31, 070-569 66 26
johanna.moberg@fastighetsagarna.se

   

Anna Fredberg
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 026-54 66 34

anna.fredberg@fastighetsagarna.se

 


 

Luleå

Storgatan 35
972 32 Luleå 
Telefon: 0920-24 41 60
Fax: 0920-22 55 66

 

Anna Forsman 
Platsansvarig 

Telefon: 0920-24 41 61, 072-200 84 41
anna.forsman@fastighetsagarna.se 

Linda Sundström 
Fastighetskonsult

Telefon: 0920-24 41 63, 072-554 66 28
linda.sundstrom@fastighetsagarna.se

 


 

Norrköping

Drottninggatan 19
602 24 Norrköping
Telefon: 011-19 39 70
Fax: 011-12 50 89
Karta till kontoret

 


Kim Strandberg 
Fastighetsjurist/Platsansvarig 

Tel: 011-19 39 77, 070-213 47 63
kim.strandberg@fastighetsagarna.se 
 

Anette Herrgårdh
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 011-19 39 75
anette.herrgardh@fastighetsagarna.se

 

Annette Johansson
Inkassohandläggare

Telefon: 011-19 39 71
annette.johansson@fastighetsagarna.se

Björn Lundborg
Ansvarig näringspolitik
Telefon: 070-727 25 74, 011-19 39 78
bjorn.lundborg@fastighetsagarna.se

 

Peter Sörman
vice VD/Näringspolitisk chef

Telefon: 011-19 39 76, 070-583 19 99
peter.sorman@fastighetsagarna.se

 

Liselotte Fingal
Fastighetskonsult 

Tel: 011-19 39 74
liselotte.fingal@fastighetsagarna.se

Carina Enemård 
Administratör

Tel: 011-19 39 73 
carina.enemard@fastighetsagarna.se 

 


 

Skellefteå

Södra Järnvägsgatan 49C
931 32 Skellefteå
Telefon: 0910-140 50
Fax: 0910-166 78

 

 

Monika Lundberg 
Marknadsområdeschef Nord

Telefon: 0910-142 11, 070-359 93 99 
monika.lundberg@fastighetsagarna.se

 

Malin Ström
Ekonomi

Telefon: 0910-140 07
malin.strom@fastighetsagarna.se

 

Veronica Gustafsson 
Platsansvarig/Förhandlingsassistent

Telefon: 0910-142 12, 072-0139256
veronica.gustafsson@fastighetsagarna.se

Maria Sundqvist 
Inkassohandläggare

Telefon: 0910-140 06
maria.sundqvist@fastighetsagarna.se

 


 

Sundsvall

Postadress: Box 602
851 08 Sundsvall 
Besöksadress: Esplanaden 25
Telefon: 060-64 69 90
Telefax: 060-17 65 86

 

  Alf Fornell
Platsansvarig/Fastighetskonsult

Telefon: 060-64 69 93, 070-687 43 00
alf.fornell@fastighetsagarna.se

  Birgitta Svensson
Adminstratör 

Telefon: 060-64 69 92
birgitta.svensson@fastighetsagarna.se

Marie Strand 
Assistent Marknad & Kommunikation/
Utbildningsansvarig 

Telefon: 060-64 69 94 
marie.strand@fastighetsagarna.se

 


 

Umeå

Renmarkstorget 10
903 26 Umeå 
Telefon: 090-71 18 50
Fax: 090-14 19 05

 

 

Karl-Erik Jonsson  
Platsansvarig

Telefon: 090-71 18 55, 070-628 22 09
karl-erik.jonsson@fastighetsagarna.se

 

Emelie Strand
Fastighetsjurist 

Telefon: 090-71 18 51, 072-747 07 87
emelie.strand@fastighetsagarna.se 

Lily Li
Fastighetskonsult

Telefon: 090-71 18 52, 076-78 78 115
lily.li@fastighetsagarna.se

 


 

Uppsala

Kungsängsgatan 18 A, 5 tr
753 22 Uppsala
Telefon: 018-12 80 37
Fax: 018-13 34 81

 

 

Maria Isaksson
Fastighetsjurist

Telefon: 018-12 80 43, 070-272 09 19
maria.isaksson@fastighetsagarna.se

Åsa Sahlin 
Fastighetskonsult 

Telefon:018-12 92 03, 070-585 48 09 
asa.sahlin@fastighetsagarna.se 

 

Camilla Stridsberg
Inkassohandläggare

Telefon: 018-12 88 05
camilla.stridsberg@fastighetsagarna.se

 

Lotta Magnusson
Inkassohandläggare

Telefon: 018-12 80 42
lotta.magnusson@fastighetsagarna.se

 


 

Västerås

Postadress: Kristinagatan 14, 724 61 Västerås
Besöksadress: Pilbogården, Kristinagatan 14
Telefon: 021-41 04 35
Fax: 021-12 81 88
Karta till kontoret

 

 

Björn Söderholm
VD

Telefon: 021-41 04 31, 070-589 27 71
bjorn.soderholm@fastighetsagarna.se

 

Britt-Marie Moilanen
Administratör/VD- och ekonomiassistent  

Telefon: 021-41 04 38
britt-marie.moilanen@fastighetsagarna.se

 

Anna Granö 
HR-Chef

Telefon: 076-209 47 32
anna.grano@fastighetsagarna.se

 

Mariana Bergqvist
Fastighetskonsult 

Telefon:021- 41 04 39, 070-612 36 49 
mariana.bergqvist@fastighetsagarna.se

 

UllaKarin Norkvist
Ekonomiansvarig

Telefon: 021-41 04 36
ullakarin.norkvist@fastighetsagarna.se

Raija Fors
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 021-41 04 37
raija.fors@fastighetsagarna.se

Benny Axelsson 
Fastighetsjurist/Platsansvarig

Telefon: 021-41 04 80, 070-589 79 95
benny.axelsson@fastighetsagarna.se

 


 

Örebro

Fabriksgatan 8, 5 tr
702 10 Örebro
Telefon: 019-13 05 40
Fax: 019-18 72 56
Karta till kontoret

 

 

Sara Hedberg 
Administratör/Förhandlingsassistent

Telefon: 019-13 05 47, 072-7291070
sara.hedberg@fastighetsagarna.se

 

Anna Klarquist
Administratör

Telefon: 019-13 05 45
anna.klarquist@fastighetsagarna.se

 

Cecilia Stenhem-Molin
Ekonomisk förvaltning

Telefon: 019-13 05 44 
cecilia.stenhem-molin@fastighetsagarna.se

 

Christian Fredriksson
Kommunikationsansvarig

Telefon: 019-12 63 32, 070-257 09 50
christian.fredriksson@fastighetsagarna.se

 

Karin Blaxmo
Fastighetskonsult/Platsansvarig 

Telefon: 019-13 05 43, 070-347 81 38
karin.blaxmo@fastighetsagarna.se

Olavi Rizell
Fastighetsjurist

Telefon: 019-13 05 41, 072-537 99 58
olavi.rizell@fastighetsagarna.se

 


 

Örnsköldsvik

Stora Torget 2
891 33 Örnsköldsvik 
Telefon: 0660-132 50
Fax: 0660-817 38

 

 

Christina Friberg 
Platsansvarig/Stadsutvecklare

Telefon: 0660-540 85, 070-349 91 25
christina.friberg@fastighetsagarna.se

Kristoffer Ring 
Fastighetskonsult 

Telefon: 0660-132 53, 072-714 52 42
kristoffer.ring@fastighetsagarna.se

 


 

Östersund

Pedagogens Väg 2
831 40 Östersund 
Telefon: 063-57 66 90
Fax: 063-10 43 50

 

 

Conny Åström 
Platsansvarig/Fastighetskonsult 

Telefon: 063-57 66 92, 072-729 40 70
conny.astrom@fastighetsagarna.se

  Beatrice Larsson
Hyresadministration

Telefon: 063-57 66 93
beatrice.larsson@fastighetsagarna.se 

Hans-Göran Wiberg 
Medlemsrådgivare 

Telefon: 063-57 66 96, 073-800 55 66
hans-goran.wiberg@fastighetsagarna.se