Ledningsgrupp

Fastighetsägarna använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att du fortsätter att använda våra tjänster förutsätter vi att du godkänner detta. Läs mer om cookies

Ok

Vår ledning

Stefan Younes
VD
08-617 77 70
stefan.younes@fastighetsagarna.se

Frida Palmgren
HR-chef
08-617 75 26
frida.palmgren@fastighetsagarna.se

Lars Davidsson
Ekonomichef
08-617 75 52
lars.davidsson@fastighetsagarna.com

Maziar Ahmadi
IT-chef
08-617 75 11
maziar.ahmadi@fastighetsagarna.se

Jeanette Florman
Affärsområdeschef-Juridik
08-617 75 10
jeanette.florman@fastighetsagarna.se

Birgitta Thunander
Affärsområdeschef-Ekonomi
08-617 75 79
birgitta.thunander@fastighetsagarna.se

Peter Backström
Affärsområdeschef-Förvaltning & Projekt
08-617 76 71
peter.backstrom@fastighetsagarna.se

 

Alexandra Kriss
Marknadschef
08-617 77 04
alexandra.kriss@fastighetsagarna.se

 



Jan Ström
Affärsutvecklingschef
08-617 77 26
jan.strom@fastighetsagarna.se