Föreningskansli

Fastighetsägarna använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att du fortsätter att använda våra tjänster förutsätter vi att du godkänner detta. Läs mer om cookies

Ok

Medarbetare Fastighetsägarna Stockholm

Fastighetsägarna Stockholms kansli står på två ben. Dels jobbar vi med näringspolitiska- och opinionsbildande frågor. Dels med service till våra medlemmar, som till exempel nyhetsbrev och fastighetsägarfrukostar.

Klicka på respektive namn för mer information. 

 

 

Billy McCormac
VD

Telefon: 08-617 77 40, 070-511 57 94
billy.mccormac@fastighetsagarna.se

Nathalie Brard
Chef hyresmarknad

Telefon: 08-617 77 27
nathalie.brard@fastighetsagarna.se

Christoffer Börjesson
Chef digital fastighetsutveckling

Telefon: 070-274 00 05
christoffer.borjesson@fastighetsagarna.se

Anni Carpelan
Utvecklingschef

Telefon: 08-617 75 41, 0739-82 66 86  
anni.carpelan@fastighetsagarna.se

Karin Karlsbro
Hållbarhetschef

Telefon: 08-617 75 91, 070-218 11 12
karin.karlsbro@fastighetsagarna.se

Helena Olsson
Chef stadsutveckling samhälle

Telefon: 08-617 77 08, 070-520 81 10
helena.olsson@fastighetsagarna.se

Henrik Tufvesson
Näringspolitisk chef

Telefon: 08-617 77 25, 070-417 76 25
henrik.tufvesson@fastighetsagarna.se

Sven von Randow
Chefsjurist

Telefon: 08-617 75 00
sven.vonrandow@fastighetsagarna.se

 

Kommunikation

Katarina Tunhammar Meurling
Kommunikationschef

Telefon: 08-617 77 83, 070-417 38 35
katarina.tunhammar@fastighetsagarna.se

 

Martina Skowronska
Kommunikatör

Telefon: 08-617 77 82
martina.skowronska@fastighetsagarna.se

Jenny Hawkes
Assisterande kommunikatör

Telefon: 08-617 76 23
jenny.hawkes@fastighetsagarna.se

 

Marknad medlem

Anna Rosenfeld
Chef marknad medlem

Telefon: 08-617 75 48
anna.rosenfeld@fastighetsagarna.se

Johan Flodin
Brf-ansvarig

Telefon: 08-617 77 31
johan.flodin@fastighetsagarna.se

Anette Sandås
Koordinator marknad medlem

Telefon: 08-617 76 76
anette.sandas@fastighetsagarna.se

 

Annika Rosén
Administration Ledning

Telefon: 08-617 77 24
annika.rosen@fastighetsagarna.se